Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Když mu žena nezemře, tak ho aspoň podvede! Smolaři Čestmíru Mázlovi z Ordinace krachl další vztah

Když mu žena nezemře, tak ho aspoň podvede! Smolaři Čestmíru Mázlovi z Ordinace krachl další vztah
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (52) je jednou z mála stálic, které jsou v Ordinaci v růžové zahradě už od samého počátku. Za tu dobu už mu postelí prošlo nesčetně žen, jen některé z nich však byly osudové. Už pochoval tři manželky a další z žen, Alena Rytířová, ztvárněná Michaelou Badinkovou (38), se kterou to vypadalo na lásku jako trám, ho teď nechutně zradila!

Primář kamenické gynekologie má vážně smůlu. Manželky mu umíraly jak na běžícím páse a další velkou lásku se mu sehnat nedaří. Chvíli to dokonce vypadalo, že se z Čestmíra stane alkoholik, ale naštěstí se z deliria zvládl dostat.

Otec čtyř dětí nejprve v roce 2005 pochoval svou první ženu Marcelu Mrázkovou. Žil s ní dlouhá léta a porodila mu dceru Naďu a syna Jakuba. Přestalo jim to klapat, tak se rozvedli a Marcela krátce nato podlehla rakovině. Hrála ji herečka Alena Štréblová.

Druhou z osudových Mázlových žen byla Gita Petrová. Ta v roce 2008 zemřela na pracovní cestě v Německu, kde se připletla do bitky neonacistů. Čestmír na ni dlouhou dobu nemohl zapomenout. Tři roky ji hrála Daniela Šinkorová (44).

Zatím poslední manželka primáře gynekologie, Magda Mázlová v podání Markéty Plánkové (39), zemřela v roce 2014 na infakrt myokardu. Dá se říct, že kvůli jejímu odchodu padl Čestmír na samé dno. Zkoušel nejprve zahojit rány v několika románcích, ale pak začal chlastat. Potom si prožil vztah s barmankou Janou, s tou se ale rozešel ve zlém kvůli její povaze rebelky.

V roce 2016 začal randit s lékařkou Alenou Rytířovou, kterou hraje Michaela Badinková (38). Přes drobný zádrhel, kdy si kvůli nedopatření oba mysleli, že jsou sourozenci, jim to spolu klapalo až do příjezdu jejího exmanžela Karla Rytíře. S ním teď Mázla ve zkratové situaci podvedla. Nepomohly ani ubrečené omluvy a Čestmír jí dal sbohem! Mázl zkrátka nevěru netoleruje, i když se jí v minulosti sám několikrát dopustil.

Těžko říct, zda je Čestmírův a Alenčin rozchod definitivní. Je klidně možné, že ji Mázl vezme ještě na milost...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy