Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kdy uvidíte 1. díl nové show s úchvatnou Kateřinou Kristelovou?

+ Dalších 5 fotografií
Pod vedením redakce eXtra.cz vzniká jeden z největších mediálních projektů roku 2018. V hlavní roli se představí moderátorka Kateřina Kristelová (38), která do vydavatelství nastoupila na začátku května.

Elitní moderátorka Kateřina Kristelová (38) do eXtra.cz přišla s tím, že bude hlavní tváří velkého mediálního projektu. Do redakce nám chodí dotazy, kdy nová show začne a jak často budete Katku moci sledovat.

Televizní formát show si žádá pečlivou přípravu a je nutné, aby profesionální výkon odvedly všechny složky od pozvaných hostů až po posledního střihače. Objevily se informace, že novou show začneme vysílat již o tomto víkendu. Tak rychlé to nebude.

„Natáčení prvního dílu máme za sebou a nadšená jsem z prostoru, který jsme pro náš týdeník objevili, i z celého týmu, který je stejně profesionální, jako jakýkoliv jiný televizní štáb,“ uvedla Kristelová. První díl je nyní ve střižně a možná brzy pro fanoušky Katky Kristelové uvolníme krátkou ukázku.

Mohlo by vás zajímat

Další články