Zajímá vás, která věková skupina mužů je sexuálně nejvíc aktivní a která vám naopak splní všechna tajná přání? Možná vám v této zapeklité otázce trochu pomůžeme a vy budete vědět, koho si vpustíte do ložnice a koho ne.

Dvacetiletý sameček

Tak tento mladík bude ještě plný sil a energie. Bude ho zajímat cokoli nového a cokoli netradičního. Jestli máte tedy chuť na nespoutaný sex plný vášně a dravosti, bude sázka na dvacítku to pravé. Mějte ale na paměti, že takový mladík nebude mít ještě dostatek zkušeností, a tak ho budete muset vést a dost krotit.

S třicítkou přichází jistota

Třicátník v posteli je záruka kvalitního sexu. Tento muž je už vybouřený a emočně stabilnější, zkušeností má taky dost, takže vám v posteli rozhodně vyplní i ty nejtajnější sny. Dokonce se v tomhle věku u mužů projevuje touha po něze a romantice, což my ženy oceníme.

Troufalý čtyřicátník

Čtyřicátník si o sobě myslí, že už vše ví a vše zná. Na ženy působí velmi sebevědomým dojmem, ovšem skutek utek. Před vášnivou nocí dá radši přednost dobré večeři. Takže na takové chlapy si dejte pozor. Moc mluví, ale nic z toho.

Druhý dech padesátníka

Padesátiletí muži jsou prostě zatraceně sexy. Nejenže už vědí, co chtějí, jsou zkušení a umí uspokojit ženu na nejvyšší možné úrovni. Dokonce chytají druhý dech, takže jsou stejně aktivní jako dvacetiletá skupina mužů.