Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdopak si to oblíbil zlaté české ručičky? Poznáte hvězdu, která namísto v drahých vozech jezdí ve škodovce?

Ale, ale, Rowane, to zase škodovkám stoupnou prodeje!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Má doma supersporty všech různých jmen, drahé astony a dokonce i McLaren za 90 milionů korun. Který v roce 2011 rozstřelil o strom nedaleko Peterboroughu, když v necelých 150 km/h nezvládl řízení. Auto mu sice dokázali mechanici spravit, i když se zdálo na odpis, ale lehčí byl o další statisíce liber.

To nejspíš Rowana Atkinsona (58) poučilo a už s ním nejezdí na výlety a po obchodech. Na tohle si pořídil něco jiného a dělá Česku reklamu. Atkinson běžně usedá za volant nové Škody Superb, která je přece jen o poznání pomalejší a levnější než jeho garážové výstřelky.

Britský slavný komik auta miluje, nejenže s nimi závodí a kupuje si je do sbírky, on ale i pravidelně o autech píše do motoristických magazínů své sloupky. Škodovka tak jenom může být ráda, že takhle motoristicky vlivná hvězda sáhla zrovna po jejích autech a tím dává najevo, že naše vozy opravdu stojí za to. Rowan měl totiž před superbem na běžné ježdění octavii.

Ostatně letos Škodovka vyhrála britskou anketu o nejlepší auto, dokonce se tři její modely umístily v první desítce, a po Škodě Yeti byla tak velká poptávka, že dealeři aut měli s vyřizováním objednávek půl roku zpoždění.

Jakou lepší reklamu pro Česko si snad přát?

Související články

Další články