Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KDO TOHLE ZASTAVÍ? Nepochopíte, co udělala matka pohřešované Michaely Muzikářové!

+ Další 4 fotografie
Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že Míšina matka se dál radikalizuje a dál ctí odkaz Adolfa Hitlera. Její dcera je přitom pohřešovaná už tři týdny.

Podle lidí, se kterými hovořili redaktoři webu eXtra.cz, neměla Míša Muzikářová šťastné dětství. Její matka často střídala partnery a motají se kolem ní podivní týpci, co vyznávají satanismus a nebo neonacismus.

Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že Míšina matka si založila na Facebooku nový profil, kde znovu vystupuje jako vtělení Evy Braunové. Identifikace s partnerkou Adolfa Hitlera je zřejmě velmi silná. Doma má prý několik věcí, na kterých je vyobrazen hákový kříž.

„Míšina matka na mě nepůsobila sympaticky. V obýváku měla závěsy s hákovými kříži a Míše se moc nevěnovala,“ uvedl pro TV Barrandov syn Oty S.

Právě Ota S. s Míšinou matkou trávil Vánoce a policie ho spojovala se záhadným zmizením dvanáctileté dívky. Ota toho ale kriminalistům už moc nesdělí, oběsil se ve svém plzeňském bytě.

Související články

Další články