Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Kdo si ze slavných nedokáže odpustit cigaretku? Mrkejte na známé huliče!

Tatianu Vilhelmovou zachytili fotografové v nestřežený okamžik na
večírku.
+ Další 4 fotografie

Je to hrozně ošklivý zlozvyk, který se naprosto nedá tolerovat, a každý, kdo si myslí něco jiného, tomu nerozumí, protože my víme všechno nejlíp!

Kouření? Fuj je to! Nepochopitelné a nechutné, že někoho naplňuje udělat si například kávu, v klidu si sednout na terasu, zadívat se do neznáma a při popotahování ďáblova tabáku si rozjímat o životě. A naprosto nestandardní je toto společensky nepřijatelné chování u lidí s uměleckou duší!

Jsme přesvědčeni o tom, že všechny předkládané fotografie jsou ve skutečnosti fejk a náš šéfredaktor Pavel Novotný, jakožto vyhlášený jogín a zastánce zdravého životního stylu, se chystá z těchto sprostých fotomontáží udělat kauzu roku.

Milí čtenáři. Uvědomte si, prosím, že kouření cigaret je velmi podceňovaný společenský problém. Z jakého důvodu se k tomuto hanebnému činu veřejně známé osobnosti uchylují, jsme zatím nevypátrali, protože se jedná o záhadu na úrovni bermudského trojúhelníku. S jistotou ale můžeme tvrdit, že budeme všechny provinilce sledovat a poctivě vás o tom informovat. Jako ostatně vždy.

Jen si je prohlédněte, darebáky!

Mohlo by vás zajímat

Další články