Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kdo se nikdy nevyhrabal ze své první role? Za koho se musela přimluvit producentova dcera? Takhle začínaly hollywoodské hvězdy!

Kdo se nikdy nevyhrabal ze své první role? Za koho se musela přimluvit producentova dcera? Takhle začínaly hollywoodské hvězdy!
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 6 fotografií
Většinou to nebyly žádné filmové hity, za které by se rozdávaly zlaté sošky jménem Oscar. Spíš to byly béčkové filmy, na které by se po čase prášilo někde v archivu. Jenže tyhle filmy startovaly kariéru lidem, ze kterých se časem staly hollywoodské megastar. Podívejte se, jak začínali Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Johnny Depp, Tom Hanks anebo Leonardo DiCaprio.

Lamač dívčích srdcí a muž, který má klíče od kalhotek všech světových modelek, čekal na svou velkou filmovou šanci až do roku 1991. Tehdy byl šestnáctiletý Leonardo DiCaprio konečně po sérii reklam a televizních seriálů nevalné úrovně obsazen do hororové série Critters. Kdo by tehdy hádal, že tímto filmem začne nekonečné čekání na Oscara, který této hollywoodské megastar stále uniká.

Až do jednadvaceti let musel na svou filmovou premiéru čekat další americký svůdník. Tehdy si producentova dcera vydupala, aby roli Glena v Noční můře z Elm Street dostal Johnny Depp Ten sice v nebezpečné scéně, kdy se propadne do postele, odmítl kaskadéra, ale stejně mu to nepomohlo, aby byl v původních titulcích. Místo jeho jména tam stálo "Oprah Noodlemantra".

Tom Hanks debutoval ve věku 24 let, tehdy ho režisér Armand Mastroianni obsadil do filmu, který se v USA promítal pod názvem Krvavá svatba (Blood Wedding či He Knows You're Alone).

Cameron Diaz měla štěstí, že její první kroky na filmovém plátně okořenily filmový trhák Maska z roku 1994. Cameron byla tehdy vysokou modrookou modelkou a měla za sebou pracovní stáže v Mexiku, Maroku nebo Japonsku. Když debutovala po boku Jima Carreyho, bylo jí 21 let

Tom Cruise debutoval v romantické slaďárně Endless Love. Film natočil v roce 1981 Franco Zeffirelli a Cruisovi bylo v té době 19 let. Zahrál si zde kamaráda hlavního hrdiny a měl štěstí, že na place potkal alespoň krásku Brooke Shields

Také hvězda Hunger Games a ještě větší hvězda ukradených pornofotek Jennifer Lawrence někde musela začít. Do prvního filmu ji v roce 2008 obsadil Jason Freeland. Jennifer bylo v té době 18 let a většinu filmu Garden Party kouří a kecá s kámoškami.

Strážce galaxie a muž, který se mihl po boku Angeliny Jolie ve filmu Wanted, Chris Pratt debutoval v roce 2005 v komedii Strangers with Candy.

Jennifer Aniston debutovala ve filmu Leprechaun (Skřítek) z roku 1993. Jennifer v té době bylo 23 let, měla na sobě podivné šortky a z pod tílka jí trčely bradavky. Šlo o komedii, která měla být legrační. Méně legrační je, že jedna filmová kritička o Aniston později napsala, že stále hraje svého Skřítka, ať už se film jmenuje jakkoliv

Ben Stiller debutoval v roce 1987. Tehdy dvaadvacetiletého herce obsadil režisér Steven Lisberger do komedie nazvané Hot Pursuit. Film měl rozpočet 4 miliony dolarů a horko těžko na sebe vydělal.

Adam Sandler debutoval v roce 1989 ve filmu, který se v originále jmenuje Going Overboard (do české distribuce šel pod jménem Holky na obzoru). Je to komedie, ale není vůbec směšná. Je trapná a nudná a skoro se nám chce zmínit, že tehdy Sandler určitě netušil, že to není naposledy, co ho kritika rozcupuje.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy