Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kdo prošel náručí nové holky Jardy Jágra? Byl to samý bohatý sportovec!

Hokejista, nebo fotbalista? To bylo velké dilema pro sexy Veroniku.
+ Dalších 5 fotografií
Jaká byla cesta modelky Veroniky Kopřivové do náruče pohádkově bohatého hokejisty Jaromíra Jágra? Rozhodně se kadeřnice z Teplic nenudila a už na Jardu "trénovala" v náručích jiných sportovců. Měla randit nejen s hokejkama, ale dokonce zabloudila i na zelený trávník.

Jaká je vlastně pravá tvář finalistky České Miss z roku 2012 Veroniky Kopřivové (24)? Je to snad jen další vychytralá zlatokopka, která touží po životě v luxusu a nicnedělání, nebo má opravdu ryzí srdce a miluje Jardu Jágra (43) jako člověka a byla by s ním, i kdyby byl chudý jak kostelní myš?

To jsou otázky, na které se časem odpoví, jak to vlastně s tou láskou je, ale už teď je jasné, že sexy blondýnka nikdy nebyla žádná puťka a nečekala doma na svého prince. Podle našich informací vždy tíhla ke sportovcům, proto často i s kamarádkami navštěvovaly bary, kam kluci s hokejkou či kopačkami rádi chodí. Že by jen náhoda a zašla si na vínko s holkami?

Odpověď zná jen Veronika, ale je jasné, že nikdy netroškařila. Měla totiž projít náručí nadějného fotbalisty Matěje Vydry (24), reprezentanta Jana Rajnocha (34) a pak zabruslila na led k hokejovému útočníkovi Janu Bojerovi (26). Jenže ani u jednoho to nebyl žádný dlouhodobý vztah, spíš takové randění.

Až cesta osudu, nebo jestli tomu tak trochu nenapomohla Verča, ji poslala na Floridu na jazykový pobyt, kde se seznámila s naším hokejovým bohem. Ten se do ní zbláznil natolik, že už u něj modelka bydlí a na Instagramu se chlubí fotkami, jak si užívá na slunných plážích.

Snad to s naším nejlepším hokejistou myslí vážně. Zatím i rodině se líbí, teda na dálku, ještě ji prý oficiálně Jarda své mamince a celé rodině nepředstavil. Třeba to byla jen obrovská náhoda, že měla tak blízko ke známým sportovcům, třeba si jen povídali o sportu, který blondýnka tak miluje, a nic víc za tím nehledejme.

Mohlo by vás zajímat

Další články