Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Kdo po Hollywoodu roznáší smrtelný virus HIV? Je to Charlie Sheen, tvrdí americký magazín

Magazín přišel se šokujícím odhalením.
Zdroj: reprofoto National Enquirer
Když jsme vás informovali o tom, že jeden známý herec onemocněl smrtelným virem HIV, Charlie Sheen byl mezi podezřelými. A teď přišel časopis National Enquirer s šokující novinkou. Nespoutaný milovník žen Charlie Sheen je prý tím, kdo smrtelný virus roznáší dál. A že těch milenek měl!

Herec Charlie Sheen (50) se nikdy netajil tím, že je závislý na sexu a uměl si s ženami po celém světě užívat, že by se za to nestyděl žádný pornoherec. Známý proutník za noc dokázal „zvládnout“ i několik žen, mezi kterými nechyběly ani dívky lehčích mravů.

Od koho se herec nakazil, není známo. Zatím to ještě Charlie ani nepotvrdil. Ale zítra by se o celé kauze o nemoci AIDS měl rozmluvit v jedné z nejoblíbenějších talk show Ameriky. Tam by se měl Sheen v přímém přenosu přiznat. Alespoň takový je předpoklad.

Ale uvidíme, s čím Charlie přijde. Je to živel, že nikdo nikdy neví, co se mu v té hlavě honí. Přeci jen léta nadměrného užívání alkoholu a drog se nepodepsala jen na vzhledu, ale i na sebereflexi a pudu sebezáchovy.

Kruté tajemství měli na Charlieho vyzradit jeho „kamarádi“, kteří chtěli zůstat v anonymitě. Vždy, když někdo vstoupil k herci domů, tak musel podepsat dohodu o důvěře. Ale ani to Sheenovi nepomohlo. Někdo se prostě pochlubil. Teď dokonce jeho milenky měly zvažovat, zda na něj nepodají žalobu za to, že jim něco tak vážného zatajil. S tím přišel web tmz.com.

Jak se tohle vše vysvětlí, se dozvíme všichni zítra, až Charlie prolomí hradbu mlčení a vyjádří se ke smrtelné nemoci.

Související články

Další články