Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kdo ovládne počasí, podmaní si celý svět! Hon za touhle zbraní jede na plné obrátky, která země vyhrává?

Jsou lidé, kteří věří, že půjde ovládat i blesky.
Zdroj: archiv
Vyberete si stát, který vás už dlouho štve, a necháte na něj 50 dnů padat kroupy. Nebo si vyberete úrodnou oblast a totálně ji zničíte tím, že tam najednou nespadne ani kapka vody. Tak bude fungovat zbraň na ovládání počasí. Zdá se, že začaly závody, kdo ji první vyrobí a použije.

Na Aljašce leží výzkumná stanice HAARP. Vědci zde zkoumají chování atmosféry a také to, jak ionosféra ovlivňuje chování telekomunikačních prostředků a přenos signálu. To je oficiální vysvětlení. Jenže konspirátoři z celého světa jsou přesvědčeni, že vědci zde pracují ještě na jiném projektu. Že se zde testuje, zda je možné ovládat počasí, vyvolávat zemětřesení, změny klimatu nebo zařídit povodně. Představa, že by člověk mohl ovládat počasí, je totiž velmi lákavá. A také velmi stará. Snaží se o to i primitivní kmeny pomocí šamanismu. A prý se o to pokouší americká vláda i kruhy kolem ruského prezidenta Putina.

Britský Daily Mail přinesl zpověď muže, který tvrdí, že byl osloven agenty, zda je ovládání počasí možné. Profesor Alan Robock z Rutgers University v New Jersey prozradil, že ho kontaktovali lidé pracující pro CIA a ptali se ho, zda náhodou nemá informace, že někdo chce řídit počasí na celém světě. Robock počasí a studiu klimatických změn věnoval celý život. Je přesvědčen, že pokud se do mraků stříkne ta správná chemie, uměle se vyvolají silné dešťové srážky. Američané tyto postupy údajně už vyzkoušeli ve Vietnamu i na Kubě.

Nyní je Robock hodně znepokojený. Je přesvědčen, že možnost ovládat počasí by měla být dostupná celému světu. Pokud ji bude vlastnit jen okruh vyvolených, změní se v nebezpečnou zbraň, která může totálně přetvořit a nebo zcela zničit obrovské oblasti na naší planetě. Vědec hovoří o klimatickém terorismu. Pokud se ale mašinka na počasí bude používat pro mírové účely, bude velmi zábavné si třeba 24. prosince pod vánoční stromek stříknout 30 stupňů Celsia ve stínu.

Související články

Další články