Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo nadává sprostě jako dlaždič, je vnitřně krásný a zdravý a je mu moc dobře!

Kdo nadává sprostě jako dlaždič, je vnitřně krásný a zdravý a je mu moc dobře!
Zdroj: facebook.com
Sprostě mluví jen námořníci a dlaždiči. Je to odporné a svědčí to o tom, že jste burani a neumíte se chovat. Tak to jsou pravidla, která nám maminky vtloukaly do hlavy. Jenže nyní vědci zjistili, že všechno je jinak. Lidé, kteří sprostě nadávají, jsou fajn a mají se lépe než slušňáci.

Když nadáváte hodně nahlas, tak se sice všichni kolem otočí, že je to jako hrůza, ale dělejte to dál. Pomůže to vašemu zdraví

Nejnovější vědecké studie tvrdí, že sprosté nadávání pomáhá psychice, uvolní nahromaděnou negativní energii a dostane ven z těla nebezpečný stres.

Lidský život je o emocích, tak se nebojte a pusťte je ven! Nekonečná sprcha nadávek dokonce může pomoci zapomenout na fyzickou bolest. Alespoň to tvrdí britští vědci.

"Používejme vulgární slova. Když jsme vyrůstali, naučili jsme se, kdy je možné tato slova použít. Tak to tak dělejme. Tato slova nás činí silnějšími," říká doktor Richard Stephenson ve studii Britské psychologické společnosti.

Některá slova tabuizujeme více než ostatní. Dá se říci, že čím silnější slovo, tím více osvobodí naše emoce.

Nejen že nadávání nás činí silnějšími, ale podle studie jsme i atraktivnější pro druhé pohlaví. Jsme sprostí a jsme tak krásní, tvrdí vědci.

U každého to tedy neplatí. Jsou výjimky potvrzující pravidlo. Takové Hovory z Lán nezachránila ani kunda sem, kunda tam

Vědci říkají, že vulgarismy jsou jako sůl. Potřebujeme je, ale dávejme pozor, ať běžnou komunikaci nepřesolíme.

Související články

Další články