Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kdo ji zastaví? NAMOL opilá hvězda reality show vystavovala na veřejnosti svoje VNADY!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Tohle už je ovšem hodně přes čáru. Britská reality hvězdička Lisa Appleton se snaží zviditelnit všemi možnými způsoby. Kombinace motýlků na bradavkách, láhve šampaňského a pyžamových kalhot se ale příliš nepovedla. Lisa si uštědřila opravdu velkou ostudu, na kterou jen tak nezapomene.

Existují na světě lidé, kteří chtějí být za každou cenu vidět a udělají pro to úplně všechno. Většinou se jedná o hvězdičky různých reality show, které nemají absolutně nic, co by nabídly nebo čím by se staly pro okolní svět zajímavé, a tak na sebe upozorňují všemožnými eskapádami

Jeden typický příklad za všechny je britská reality "star" Lisa Appleton. Neumí dohromady vůbec nic ani není ničím výjimečná.

Ale tahle slečna si vzala jasně do hlavy, že bude plnit přední stránky bulváru a každý ji bude poznávat. A to se jí taky zatím daří. Ovšem docílila toho opět způsobem, který je pro ostatní lidi naprosto nepřijatelný. Na svá obří ňadra si přidělala makety motýlů, vysvlékla se do půli pasu, což jsme tedy vidět nemuseli.

Lisa nepatří mezi slečny, které by zrovna oplývaly dokonalou postavou. Namol opilá se potácela ulicemi, svírala mezi prsy láhev alkoholu a byla natolik opilá, že se místy neudržela ani na nohou Opravdu chce být někdo tímto způsobem populární?

Související články

Další články