Doteď určitě ještě Emma Drobná slaví svůj fenomenální úspěch, kdy ve včerejším superfinále porazila Štěpána Urbana a Pavola Kovaličeka a stala se tak novou SuperStar. Ale kde se vlastně ještě donedávna nenápadná zpěvačka vzala? Co v minulosti dělala? A vyhrála zaslouženě? Nebo to bylo zfixlované, jak se píše zde?

Přinášíme vám 7 věcí, které jste určitě o této krásce nevěděli.

1. Když odmaturovala, tak odjela do Londýna, kde si chtěla vydělat peníze a naučit se jazyk. Pracovala tam dva roky jako číšnice.

2. Kdyby nebylo její maminky, tak by teď nejásala radostí, že se stala SuperStar. Ta ji totiž přihlásila do soutěže, Emma dokonce chtěla odejít z castingu. Nakonec se však rozhodla, že přece jen zkusí štěstí. A jak už víte, tak se risk naprosto vyplatil.

3. Porotu si získala svým sametovým hlasem hned napoprvé a už při finálových večerech jí předpovídali vítězství.

4. Prozradila, že je sice přátelská, ale dovede být i pěkně tvrdohlavá. A jejím největším koníčkem kromě zpěvu je především cestování.

5. Mezi další Emminy sny patří účinkování v muzikálu a chtěla by zkusit i to, jaké to je být herečkou.

6. Mezi její hudební vzory patří hlavně zpěvačka Rihanna, Jana Kirschner a kapela U2.

7. Před dvěma lety už si okusila, jaké je to být před kamerou. Účinkovala totiž ve videoklipu Hlavolam jedné z našich nejoblíbenějších kapel Chinaski, kde si zahrála i Taťána Kuchařová.

Jak nakonec se svým čerstvě nabytým vítězstvím naloží, to ukáží první dny a týdny, jestli nezapadne jako většina SuperStar. Ale zdá se, že to má Emma v hlavě srovnané a ví, co od života i od této příležitosti chce. Stačí jen držet palce.