Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Kdo je větší namakanec? Shrek a Filip Trojovský z Big Brothera ukázali horu svalů. Není to už moc?

Ani jeden rozhodně není žádný tlouštík.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Pamatujete si na soutěžící z reality show Big Brother? Jak vítěz David Šín, kterému nikdo neřekl jinak než Shrek, tak Filip Trojovský se zbláznili do kulturistiky a jejich těla připomínají spíš horu svalů. Holky (klidně i kluci), které tělo účastníka soutěže se vám líbí více?

I když Shrek měl oproti Filipovi navrch, protože celou soutěž vyhrál a stal se z něj milionář. Hodně peněz dal určitě i do speciální stravy, ale nakonec mu nezůstalo ani na chleba. Jenže čím méně peněz měl, tím víc ještě posiloval, až se z něj stala spíš vlastní karikatura. O tom jsme psali ZDE.

Zato hezounek Filip Trojovský se začal živit jako fitness trenér a propadl crossfitu, což je na jeho těle doslova znát. V tělocvičně tráví víc času než doma, i když se v Brně oženil a konečně žije na hromádce. Jeho ženě se asi líbí, že může na manželovi vyučovat anatomii, ale zdá se, že už to taky trochu přehání a posilování se stalo jeho posedlostí. O tom si můžete přečíst ZDE.

Tak kdo se vám líbí víc? Shrek, nebo Filip? Kdo má hezčí tělo? Je to dost nerozhodně, protože oba vyrostli do enormních rozměrů. Člověk už se zamýšlí nad tím, jestli je to vůbec ještě hezké.

Související články

Další články