Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je ta paní? Sledujte, jak se rok po VyVolených změnila Tereza Pergnerová!

Tereza Pergnerová se po roce hodně změnila.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Když se loni začalo hovořit o tom, že televize Prima chystá čtvrtou řadu reality show VyVolení, bylo jasné, že tento pořad nemůže moderovat nikdo jiný než Tereza Pergnerová (40). Jakmile v listopadu show skončila, po Tereze se slehla zem.

Naše nejlepší moderátorka se objevila až po roce na akci, kde se vzpomínalo na jejího otce, Eduarda Pergnera, a byla téměř k nepoznání. Tereza měla plnější rysy obličeje, zdobily ji vrásky od smíchu a bylo vidět, že se má moc dobře. Stále je s partnerem Jiřím Chlebečkem, starají se o dvě děti a několik zvířat.

V televizi ji zatím asi dlouho neuvidíme, i když je to škoda, protože Pergnerová je vynikající moderátorka a nějaký pořad by jí slušel. „Měli jsme a máme pár projektů, ale nechceme se někam vnucovat za každou cenu. Je trošku jiná doba a to, co jsme nabídli, se jisté televizi nezamlouvalo, takže z nápadu sešlo. Vrásky si z toho ale neděláme. V životě jsou důležitější věci,“ uvedla Pergnerová.

Související články

Další články