Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je otcem dítěte Černochové? Mluví se o několika adeptech, ale tohle je hlavní podezřelý!

Tereza Černochová bude svobodná matka.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Když se v polovině května provalilo těhotenství Terezy Černochové (30), začala se veřejnost pídit, kdo že je ten šťastný otec. Všestranná muzikantka ale nechtěla identitu otce prozradit ani za nic.

Český šoubyznys je ale samozřejmě jedna velká rodina, každý s každým, znáte to, a tak se i k nám kromě několika jmen, která nám nepřišla až tolik podezřelá, doneslo jméno člověka, na kterého směřují všechny indicie. Samozřejmě jsme v tomto případě zatím v roli Sherlocka, který si spočítal jedna a jedna. Oním dotyčným by údajně měl být tanečník Michal Kurtiš. Ano, ten, který tvoří mileneckou dvojici s Annou Polívkovou (34), s níž vyhrál šestou řadu taneční soutěže StarDance.

Tereza je teď podle všeho zhruba kolem sedmého měsíce těhotenství, takže když dobře počítáme, dítě by mělo vzniknout asi v prosinci loňského roku, v té době už měl Kurtiš randit s Polívkovou, takže pokud by se scénář odehrával podle indicií, jaké máme, právě Tereza by byla ta, která dopadla nejhůře.

Poslední dny si navíc na svém facebookovém profilu několikrát posteskla, jaké teď prožívá těžké období. „S nejistotou, bez managementu, bez peněz, bez muže, s děťátkem. Dobře jsem si to navařila, to je fakt.“

Jestli máte další indicie, které by vedly k potvrzení našich domněnek, že otcem dítěte Terezy Černochové by měl být údajně Michal Kurtiš, napište nám na redakce@extra.cz. Zatím stále čekáme na vyjádření obou aktérů.

Související články

Další články