Jmenuje se Aron Dale, je mu pětadvacet let a už má podle svých slov naprosto zničený život.

Během studia inženýrství na vysoké škole v anglickém Middlesbroughu si totiž jeho spolužáci všimli nezvyklé podoby s Harrym Stylesem (20) ze skupiny One Direction.

Aron si nechal narůst delší vlasy a pak kamkoliv přišel, byl okamžitě obklopen bláznivými holkami, které po něm chtěly podpisy. Začal se proto živit jako profesionální dvojník a dokonce kvůli tomu odešel ze školy.

„Momentálně mám tak šest kšeftů ročně, většinou jsou to ale dětské oslavy, musím se přestěhovat do Londýna, tam je po One Direction velká poptávka. Zároveň si uvědomuju, že nemůžu mít žádnou přítelkyni, všechny by na mě okamžitě začaly žárlit,“ říká k tomu Aron.

„Jakmile se někde objevím, jsem okamžitě v obležení holek, nemohu si zajít ani do kavárny. Když chci jít ven, dávám si na hlavu čepici, brýle a snažím se maskovat. Když už mi podoba s Harrym ničí život, aspoň na tom budu vydělávat a odstěhuji se do Londýna, kde dostanu více zakázek.“

Fanynky skupiny One Direction ale tvrdí, že je Aron úplně pomýlený a s Harrym Stylesem nemá společného vůbec nic. „Vypadá spíš jako nějaký jeho třetí bratranec, společné mají jen vlasy. Vlastně víc vypadá jako můj strýc než jako Harry Styles,“ napsala k jeho fotkám na sociální síti jedna z nich.