Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kdo bude v příštím Prostřenu? Zoofil, nekrofilka, čtyřicátník žijící s matkou a panic, který vycpává mrtvá zvířata!

+ Dalších 12 fotografií
Těhotná playmate, která si akorát stěžuje, půlku chodu nesní a nakonec se radši hodí marod a pošle za sebe partnera. Šikanující Pavel, co vaří z konzerv a vypije během kuchtění flašku tvrdého. Student vařící jídla z popelnice. Herec Karel, který předstírá Tourettův syndrom, spí v rakvi a vyhledává babičky na sex. Taková byla skvadra Prostřena. Co bude dál?

Někteří diváci se tento týden u Prostřena bavili, jiní znechuceně odchází od obrazovek a nadávají Primě. Teď už je jasné, že Karel je najatý herec, který si vystřelil z televize i diváků. Nespí v rakvi, ale s krásnou mladou manželkou. Více ZDE

Na jeho příběhu je pravdivé jedině to, že pracuje v oblasti IT a trpí lupénkou. Co kdyby si ale svoje problémy nevymyslel a do Prostřena by se přihlásil opravdu člověk, který má takovou poruchu? Karel byl totiž ostatními šikanován a vyhazován od stolu. Sami tvůrci show s tím vůbec nic neudělali.

"Toto bylo fakt přes čáru, takové urážení člověka. Buď ho do pořadu neměli vůbec dávat, ale to, jak ho uráželi, to bylo i na mě hodně. Jestli někdo nechce přijít na večeři, ať nechodí, bude místo prázdné, ale jaképak zastupování manželem, který se taktéž neumí chovat, nejí a jen uráží a prudí. Kvůli sledovanosti se autoři uchýlí k tomuhle?" stěžuje si přímo na oficiálních stránkách Prostřena divačka Naděžda a není sama.

Jiné diváky naštvalo, kam až je schopna Prima kvůli sledovanosti zajít. Co bude v příštím díle, ptají se? Zoofil, nekrofil nebo upocený čtyřicetiletý panic? Podle některých už jenom televize honí vysoká čísla sledovanosti a přestává brát zřetel na to, o čem pořad opravdu je. Tedy o vaření a ochutnávání nových jídel.

"Prostřeno nikdy nebylo jenom o vaření," zněla odpověď Primy na Facebooku.

Herec Karel rozpoutal divoké debaty a lidé se obávají, jaké "překvápko" uvidí v Prostřenu příště.

Související články

Další články