Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kde se vzal Karel z Prostřena? Už dříve byl HVĚZDOU REKLAMY. Tipnete si, které?

+ Dalších 14 fotografií
Vyvolal šílený zmatek v pořadu Prostřeno a rozdělil národ na fanoušky a odpůrce. Jenže Karel není jen tak obyčejný člověk – je to insider světově známé společnosti a k tomu nejen filmový herec a režisér. Ovšem málokdo ví, že Karel se stal tváří propagující operační systém Windows 10.

Podivín z Prostřena je člověkem, jehož tvář zdobí českou verzi webových stránek společnosti Microsoft. Na nich uvádí, že když se s tímto systémem seznámil, zamiloval si ho. A dále provádí uživatele po stránkách se slovy, že všechno od Microsoftu je hrozně super a funkční

Na Primě tvrdí, že si herce do Prostřena nenajali a že vše, co se kolem Karla semlelo, je náhodička "Rozhodně není pravdou, že by si Prima najímala na pořad Prostřeno herce. Každý z účastníků je v pořadu sám za sebe a produkce jejich soukromí respektuje a vychází z údajů, které jim každý jednotlivý účastník poskytuje. Je pak na každém z účinkujících, jak se chce v pořadu prezentovat a jaký obrázek o své osobě tak poskytuje následně televizním divákům,“ tvrdí na Primě.

I když se Karlovi povedlo mnoho lidí zmást, svým způsobem nelhal – v kombinaci s Microsoftem je opravdu divoký "ajťák".

Související články

Další články