Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kde je ta sympatická Helen Hunt z filmu Po čem ženy touží? Takhle vypadá dnes!

Helen Hunt v roce 2000 a dnes.
Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Další fotografie
V roce 2000 si s Melem Gibsonem zahrála ve filmu Po čem ženy touží a byl z toho obrovský úspěch. Zahrála si tam manažerku Darcy, která dostala lukrativní místo ředitelky reklamní agentury a její šovinistický kolega Mel v roli Nicka Marshalla to nemohl rozdýchat. Tenkrát drobná blondýnka před kamerami jenom zářila. Jak je to dnes?

Helen Hunt (52) načapali fotografové po cvičení. Obličej si zakrývala slunečními brýlemi, z posilovny vyběhla jenom v teplácích a v ruce měla obří tašku. Došla si koupit na osvěžení džus a zmizela ve svém autě.

Její štíhlá postava jí zůstala, což je ale vykoupeno propadlou a hubenou tváří. Samozřejmě do posilovny se nemaluje nikdo z nás a už vůbec nikdo z ní neodchází s luxusně vypadajícím obličejem. Na Helen byla únava opravdu znát, nicméně na červeném koberci bude určitě zase zářit!

Sice 16 let od natáčení je už dlouhá doba, ale Helen má stále šmrnc. Ostatně TADY hrála v padesáti nahá.

Co se herectví týče, tak se Helen stále velmi daří. Je žádanou herečkou a téměř každý rok dostává role v hollywoodských trhácích.

Související články

Další články