Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kažení fotek ostatním vás může vyjít draho. Tahle dívka fotobombovala někoho jiného a ten ji za to umlátil k smrti!

K tomu, aby vás někdo zabil, očividně stačí dost málo.
Zdroj: Facebook

Víte, co je fotobombování? Je to situace, kdy se někdo fotí, ale vy se objevíte v jeho záběru a děláte do něj obličeje. Nejlépe se takové fotobombování dělá v klubech, kde jsou party neustále se fotografujících holek a spousta lidí. Jenže i takové fotobombování se může stát osudným.

Na vlastní kůži to poznala třiadvacetiletá studentka psychologie Kim Pham, která fotobombovala skupinku fotografujících se žen v klubu v Kalifornii, ale těm se to ani trošku nelíbilo. Vytáhly ji před klub a začaly ji mlátit a kopat do obličeje. Nakonec z místa činu utekly, a když policie přijela, Kim Pham už byla v bezvědomí. V nemocnici pak zjistili, že má vážné poškození mozku a už ji nemohou nijak zachránit. Odpojili ji tedy od životní podpory. Z vážného napadení se tak rázem stala vražda. Kvůli fotobombování.

Na útoku, který natočili na několik mobilních telefonů, a na jeden záznam se můžete podívat i zde, se podílely minimálně tři ženy, z nichž jedna – Vanessa Tapia Zavala – už byla dopadena. Pětadvacetiletá matka pětiletého dítěte tvrdí, že je z celé události v šoku, ale stejně trvá na své nevině. I když má policie několik videozáznamů z mobilních telefonů ukazujících útok.

Vanessa Tapia Zavala byla obviněna z vraždy a policie pátrá po dalších dvou dívkách, které se útoku účastnily.

Související články

Další články