Hitlerovy narozky většina Čechů zaznamená tak maximálně ze zpráv, když dávají legrační reportáž z akce několika nácků, kteří se nesešli někde na náměstí, ale třeba v sousedním Německu a Rakousku znají datum 20. dubna všichni a představuje tam dost problém.

Žít tam třeba letitá čekatelka na ruku Tomáše Rosického (34) Radka Kocurová (33), svoje datum narozenin určitě tají a rodičům ho pokaždé vyčte s tím, že si taky mohli zařádit tehdy v létě o senech o den dříve nebo později.

Když jsme u těch kopaček, narozeniny spolu s nejodpornějším člověkem historie mají liberecká brankářská celebrita Zbyněk Hauzr (41) a dříve obrovský talent Slavie a člen všech mládežnických reprezentačních výběrů Martin Hurka, toho času trošku za očekáváním, ale dělejte s tímhle datem narození díru do světa, když nejste sám Hitler, že ano.

Jednatřicítku spolu s nácky oslaví také herec Filip Tomsa, který aktuálně dělá oči na Soňu Norisovou na služebně policie v Modravě. Stejně s Hitlerem se narodila subreta Eva Urbanová (53) a dá se říct, že i Jiří Kajínek, jehož představitel Konstantin Lavroněnko (53) to musí mít u početné ruské skinheadské komunity se svým datem narození super.

Všem již brzy oslavencům v dnešní sváteční den předem a upřímně gratulujeme!