Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Každá žena je krásná: Výrobce plavek poprvé uveřejnil reklamu s plus size modelkami

Dospělá žena nikdy nemá normálně velikost 30 – 36. Pokud ano, tak
hladoví.
Zdroj: reprofoto Swimsuits for all
+ Další 2 fotografie

Plus size je výraz, který nám připomíná, v jak zvrácené době dneska žijeme. Jako „větší velikost“ jsou totiž označovány ženy, které nosí konfekci s číslem 40 a výše, přičemž ta je ale pro dospělou ženu naprosto tělesně přirozená.

Osmatřicítka je štíhlá. 36 a méně oblékají ty, které hladoví a pohybují se na hraně anorexie nebo ji už mají.

Je zbytečné nám sem psát, že holky, co mají třeba dvaačtyřicítku (obě ženy zprava na hlavní fotce, jen ta jedna má větší prsa), jsou už velryby, jen tím dokazujete, že vás tenhle trend semlel taky a pomýlil vaše představy o zdravém těle.

Módní mola a magazíny se stále drží kultu androgynních kobylek bez jediné obliny, modelky vypadají jako dvanáctiletí chlapci a aby dostaly zakázky, jí jen jednu kostku sýra denně. Elementárně příčetného člověka už to štve a odborníky taky, protože móda, ač je uměním, má být pro všechny a trendy věci si nikdy nemůže koupit zdravě stavěná žena, neboť se do nich nevejde.

Společnost Swimsuit for all proto přišla s plavkami, respektive s nápadem, jak podobným lidem vypálit rybník. Do své letní kampaně nabrali různé typy hanebně označovaných plus size modelek a vracejí sebedůvěru všem, kdo se nechtějí přelomit v pase při prvním závanu větru.

Nemusíme snad ani říkat, jaký úspěch s tím sklízejí. Typů žen, co nemohou nikdy padnout do škatulky „hubená“, je totiž na světě spousta. Hispánské, slovanské, mediteránní prostě mají prsa, boky a zákruty a obliny a i kdyby držely všechny diety světa, do malých velikostí se prostě nevejdou. Módní návrháři a reklamní agentury by si to měli konečně uvědomit.

Související články

Další články