Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KAUZA POHŘEŠOVANÉ MICHAELY: Brutální selhání policie! Dělají si ústečtí kriminalisté z občanů legraci?

+ Dalších 31 fotografií
Věděli, že Ota S. má za sebou sexuální útok na dítě. Věděli, že je napojen na matku pohřešované Michaely. A přesto ho nesebrali. Proč? Místo toho exhibovali s policejním psem dovezeným z Německa. Ústečtí kriminalisté mají na krku pořádný malér.

Ústecká policie moc dobře věděla, co je Ota S. zač. Lidové noviny uvedly, že Ota měl za sebou sexuální útok na dítě. Obžaloba na muže ročníku 1979 byla podána kvůli pohlavnímu zneužití a svádění k pohlavnímu styku. Bylo to dávno před tím, než zmizela Míša Muzikářová.

29. ledna roku 2016 Ota S. krátce po 18. hodině naložil třináctiletou dívku do auta a vozil ji, vybaven lahví vodky, po Ústí a okolí. Když zastavil, podle výpovědi děvčete ji začal osahávat, a to i na intimních partiích. Dále jí nabídl částku ve výši zhruba dvou tisíc korun za to, že s ním bude mít pohlavní styk, což odmítla. Zhruba hodinu po půlnoci pak Otakar S. dívku vysadil.

Podle Lidovek se tato dívka, která Otovi unikla, dobře znala s pohřešovanou Míšou. Policie o tomto případu věděla. Také kriminalisté věděli, že Ota S. žije s matkou pohřešované dívky.

A tak se celé Česko ptá, proč ho proboha nesebrali? Proč pořádně nevyslechli matku? A řeší vůbec kriminálka alespoň to, že matka propaguje nacismus?

To opravdu nikoho nenapadlo, že když Ota S. v lednu 2016 útočí na malé dítě, že si to samé může o rok později zopakovat?

Co tohle je? Je to totální selhání ústeckých kriminalistů? Nebo celý případ hrubě podcenili? Nebo si prostě z veřejnosti dělají legraci?

Když si vzpomeneme, že unesené děti Daniela a Janu také kriminalisté nenašli a také informace od rodiny neřešili, je to tragické zjištění. Dana a Janu nakonec museli najít v garáži jejich rodiče. A kdo najde Míšu? Vsadil by ještě někdo na kriminalisty?

Související články

Další články