Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kauza KateGate: Je Kateřina Zemanová mistryně lží, nebo naivka? Poslechněte si, jak moderátorce do očí tvrdí, že žádné video neexistuje!

Byl by to úplně obyčejný nudný rozhovor s Kateřinou Zemanovou (19), který by propadl někde v hlubinách dalších nepodstatných rozhovorů, ale poté, co naše redakce zveřejnila skandální fotky první slečny na pornoparty, dostává povídání ve Studiu 6 úplně nový rozměr.

Moderátorka zpovídá dceru našeho prezidenta Miloše Zemana a naráží při tom na její slavné domácí video, kde parodovala svého otce. Mladá Zemanová se ohání pouze nevinnou zábavou, což je v pořádku, ale od osmé minuty videa se dostáváme do úplně jiné dimenze.

Kateřině Zemanové je položena zničující otázka: „Nebojíte se, co dalšího takzvaně vyleze z internetu? Nejde o to, že nemáte co skrývat, ale každý z nás má prostě soukromá videa a vy máte možná tu smůlu, že teď jste velmi známá a bude se každý předhánět v tom, co vlastně má, třeba i když vám bylo deset, takže tohoto se nebojíte?“

První slečna si trochu nervózně olízne rty a uhne očima: „Já si myslím, že už nemá co vylízat, já už nemám co skrývat,“ tvrdí na videu lehce nejistá Kateřina a my jí tleskáme za velmi profesionálně udržený poker face, který by jí záviděl i náš šéfredaktor Pavel, když hraje v kartách o půl mega nebo když si na redakčním záchodě čte Malého Bobše a pak nechce, abychom na něm poznali, že u toho plakal.

Skoro jakoby to ta moderátorka předpověděla, nebo dokonce věděla. Jen jestli tam nebyly spolu!

Související články

Další články