Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Katy Perry se snaží dokázat, že nechce upíra Pattinsona: Vždyť jsem si přímo před ním prdla!

Co to tady smrdí??
Zdroj: Profimedia.cz

Katy Perry (25) se snaží vyvracet spekulace o tom, že randí s Robertem Pattinsonem (26). Nedivíme se jí, protože jakmile by to přiznala, vrhne se na ni Kristen Stewart s výrazem právě znásilněné třináctileté školačky a omámí ji svým pižmem, jehož vůně je údajně tak pronikavá, že se lidem v okolí jejího domu kroutí dveře.

Katy proto v rozhovorech neustále dokola opakuje, že s Robertem jsou jen kamarádi. V posledním rozhovoru pro Vanity Fair to zopakovala. Nikdy spolu nic neměli, ona je něco jako jeho starší sestra, prostě se mají rádi. „Vždyť jsem si před ním prdla! Normálně jsem si před ním prdla. Nikdy neprdím před klukem, se kterým randím, to je pravidlo,“ řekla Katy.

Je to možná trochu škoda, protože její bývalí milenci jako John Mayer nebo Russell Brand by si občas zasloužili, aby jim Katy sem tam prdla pod nos, ale u Roberta Pattinsona těžko říct. Ten se totiž nonstop tváří, jakoby kolem něj něco smrdělo. (Pravděpodobně blížící se Kristen Stewart).

Související články

Další články