Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Katy Perry promluvila o Orlandových nahých snímcích. Prostě jsem neměla náladu, řekla

Orlandova hadice loni ovládla internet!
+ Dalších 12 fotografií
Pamatujete si ještě, jak loni v březnu vytasil Orlando Bloom na dovolené svůj kolťák? Vzhledem k jeho velikosti možná nelze zapomenout. Nezapomněla na to rozhodně ani Katy Perry, která se nedávno k celé aféře vyjádřila.

Zatímco Orli o své hadici nedávno promluvil, Katy se k celé věci v podstatě nevyjadřovala. Rozchod je rozchod, a tak byla potichu. Navíc měla úplně jiné starosti s vydáním nového alba, které během pouhých pár hodin zbouralo žebříčky prodejnosti, a to hned ve 40 zemích světa. Katy je prostě hvězda a na malichernosti, zdá se, nemá čas.

Při hodinovém streamu, který dělala v rámci proma nového alba Witness se v ranní show rádia KIIS FM Kyle & Jackie O nakonec rozpovídala o tom, že Orlando po ní chtěl, aby se také svlékla. „Ptal se mě, jestli se svléknu do naha s ním, řekla jsem, že ne, nebyla jsem prostě v náladě,“ uvedla Katy. Poté ovšem statečně dodala, že si nahé hrátky schovala zpátky na jachtu.

Katy si s incidentem neláme hlavu, naopak, přišlo jí to velmi vtipné, protože v tu dobu zrovna učila Orlanda, jak fungují sociální sítě a Twitter. „Bylo to strašně vtipné, po tom, co fotka obletěla svět a stal se z ní virál, Orlando říká ´Ok, tak už chápu, jak funguje Twitter a myslím, že jsem ho právě zbořil,´ to mě opravdu pobavilo,“ říká jednička ve světových hitparádách.

Pár svůj vztah uveřejnil loni v lednu, letos v březnu však oznámili, že se v dobrém rozešli. Zatímco Katy se poté ostříhala na ježka a vydala album tisíciletí, Orlando se opět promenáduje po plážích s různými ženami. Vlastně dělá jen to, co mu jde nejlépe a v poslední době si k tomu dokonce bere i spodky.

Mohlo by vás zajímat

Další články