Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Katka Šlégrová "zaútočila" s dcerou na Justina Biebera, toho musela držet ochranka, protože dostal hysterický záchvat!

Pomoc, ony mi chtějí určitě ublížit.
Zdroj: Profimedia.cz, facebook.com

Exmanželka Jiřího Šlégra Kateřina (41) se rozhodla splnit sen své dceři Jessice a vzít ji na berlínský koncert populárního zpěváka Justina Biebera (19), kvůli němuž fanynky roní litry slz, skupují plyšáky ve všech hračkářstvích a za chvíli s ním by daly i celou svou kompletní sbírku barbín.

Když se Justin dozvěděl, že má na koncert dorazit i známá vymetačka večírků pro celebrity, co udělá cokoliv proto, aby ji zachytili fotografové, okamžitě povolal svou ochranku a za divokého zmítání ukazoval fotografii, že ta žena vlevo se k němu nesmí přiblížit.

Katka se nakonec s dcerou Jessikou a její kamarádkou Valerií na koncert dostaly jako řádné návštěvnice s poctivě zakoupeným lístkem. "Tak Jessince se splnil životní sen. Byla 5 metrů od Justina Biebera a ještě jako bonus s Mončou Bagárovou. Musím uznat, že ten kluk vážně umí," ohodnotila na svém facebookovém profilu koncert Šlégrová.

Kateřina se poslední dobou omlazuje. Ve veřejnoprávní televizi v dokumentárním pořadu to byl dekolt téměř k intimní oblasti, teď koncert devatenáctileté hvězdy a co přijde příště? Nafocení do Playboye?

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články