Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Katie Price a sexbomba? Tady určitě ne. Neopřeli byste si o ni ani kolo!

Ne vždy je kus.
+ Další 4 fotografie
Možná je považována za jednu z největších sexbomb na světě, ovšem ne vždy vypadá dokonale. Katie Price byla přistižena fotografy v Londýně, a to ve stavu, kdy by se za ní většina mužů opravdu neotočila!

Katie Price (38) je považována mnohými za absolutní sexbombu a velmi ráda a často se ukazuje spoře oděná. Především její prsa už viděl naprosto každý a neustále se jimi všude, kde se dá, chlubí.

Někdy se ale i jí stane, že nevypadá dobře. K její smůle toho ale využil šikovný fotograf a zvěčnil ji na pár snímcích v Londýně. Na nich Katie vypadá spíše jako ošklivka než sexuální bohyně. V zašpiněném tričku k tomu všemu ještě hodila na fotografy nelichotivý pohled.

Každopádně alespoň se potvrdilo, že i ona je jen člověk a má právo na to, aby jednou vyšla do společnosti neupravená a v neodpovídajícím outfitu. O to větší radost všem příště udělá, když bude opět dokonalá…

Mohlo by vás zajímat

Další články