Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kateřina Zemanová má sice nového kořena, ale papá není nadšen! Raději si najdi nějakého z Vysočiny, dcérečko!

Kateřina a její muži…
Zdroj: extra
+ Dalších 13 fotografií
Kateřina Zemanová má nového kluka, Miloš Zeman ví, že je to jen chvilková záležitost. Jinak by ho v Lánech nechal při honitbě raději zastřelit...

V životě Kateřiny, dcery prezidenta Miloše Zemana (72), byla novinka o jejím příteli doslova bomba. Její otec si jistě představoval vedle své jediné dcerky nějakého sedláka z Vysočiny nebo nějakého člena z jeho partaje Zemanovci. Ta ve volbách zkrachovala, ale co. Byl by to jeho sympatizant.

První slečna Kateřina Zemanová (22) rozhodně neprožívá první lásku svého života. Tou úplně první byl vztah s o dvanáct let starším Vladimírem Krulišem, který je blízkým spolupracovníkem jejího otce Miloše. Papá měl tudíž vše pod kontrolou a měl ze vztahu radost. Bohužel, této lásky nastal konec již skoro před třemi lety.

Potom se Kateřina stala opět skoro pannou (takový sexuální půst mají snad jen jeptišky), protože měla nastolenou latinu a zákaz mužů kvůli skandálu s natáčením na jedné pornoparty. Miloš Zeman proto raději poslal svoji Kateřinku do Anglie, kde si mohla anonymně řádit dle libosti.

„Moje dcera Kačenka, která studuje v Británii prvním rokem, si s sebou přivedla přítele. Je to Američan, který žije v Anglii, docela sympatický kluk a já jsem teď přemýšlel, jak se k němu chovat. Vždycky je něco v životě poprvé, rozumíte. Přichází k vám potenciální zeť a vy se začínáte chovat jako potenciální tchán. A toto je role, kterou zatím neumím hrát, kterou se ještě učím na divadle života,“ oznámil celému národu prezident republiky v TV Nova.

Její nový přítel asi musel trošku Kateřininy rodiče vyděsit. Vypadá, jako by zrovna vypadl ze skupiny Linkin Park, a to se pro první slečnu rozhodně nehodí. Neřesti mládí…

Související články

Další články