Kateřina Kristelová pořád nevěděla, kdy je ten správný čas, aby seznámila dceru Claud se svým přítelem. Bála se toho, jak to s Tomášem Řepkou bude. Dne 4. září 2017 to ale přišlo. Řepka a Kristelová ruku v ruce doprovodili Claud do školy. A Kristelová národu oznámila, že jsou už rodina.

„První školní den a první fotka nás tří. Přesně o tomhle jsem snila vždy, když jsem šla s Claud do školy sama. Že budeme rodina, kde se všichni navzájem brání, milujou a podporujou. Já už jednu obrovskou mám a skvěle do ní zapadl i mikrosvět nás tří dohromady,“ napsala na svém Facebooku Kristelová.

A přidala i jedno varování do života. „Tak Claud, ať se ti ve škole libí. Nenech si nikdy zkazit náladu zakomplexovanýma a neúspěšnýma idiotama, budeš je přitahovat stejně jakou já a Tomáš. A stejně jako my se jim směj, polituj a pošli lásku. Blbost z tvého okolního světa nevymýtím, ale s kapitánem Sparty za zády šikanu nikdy nezažiješ. To ti mohu slíbit,“ tvrdí Kristelová.

Ještě pak dodala, že na známkách v životě nezáleží. S tím my souhlasíme, protože takový Ivo Rittig žádný jedničkář také nebyl a vede se mu dobře.