Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou na luxusní dovolené! Kam vyrazili? A nehrozí jim ponorka?

Kateřina si dovolenou s Tomášem užívá naplno!
Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Mnoho lidí jejich vztah šokoval, ale to je teď už vedlejší. Kateřina Kristelová vedle svého milovaného Tomáše jenom září a to je to hlavní! Kam vyrazili na dovolenou? A postihne je tam nějaká ta ponorka?

Jeden z nejvíce zamilovaných párů českého showbyznysu, sexy moderátorka Kateřina Kristelová (37) a bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43), si užívá svou úplně první společnou dovolenou. Kateřina nechtěla prozradit, kam to nakonec odletěli, ale nám se podařilo vypátrat, že se jedná o Turecko.

“Těším se, že si užijeme takovou tu klasickou romantickou dovolenou. Já jsem na dovolené poprvé po třech dlouhých letech a hodlám si to s Tomášem užít naplno,” svěřila se nám Kateřina.

Jak se říká, společná dovolená je pro všechny páry takovou velkou vztahovou zkouškou. Ustojí to tihle dva?

“Oba dva jsme si v minulosti prožili vztahové bouře, už jsme si to ‚zlé‘ odžili a teď je konečně řada na klidové období… Nějaké ponorky se nebojím, s Tomášem to vlastně ani nehrozí,” dodala zamilovaná Kateřina.

Související články

Další články