Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová prožívá nejsmutnější Vánoce: Řepka poslal z vězení jasný vzkaz

Kateřina Kristelová prožívá nejsmutnější Vánoce: Řepka poslal z vězení jasný vzkaz
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
smutné vánoce
Kateřině Kristelové (40) se v letošním roce život obrátil naruby. A moderátorka to ve svém vánočním poselství mezi řádky sama přiznává. Její partner Tomáš Řepka (45) je stále ve vězení, už prošvihl oslavu čtyřicátin své milované Kateřiny a doma nebude ani na Štědrý den.

Musí to bolet, ale Kateřina Kristelová (40) je statečná. Po oslavě čtyřicátých narozenin, kdy jí Tomáš Řepka (45) nemohl dělat společnost, budou i vánoční svátky ve znamení odloučení.

Moderátorka věřila, že se její Tomáš dostane na svobodu už 11. listopadu, jenomže soudce žádost bývalého fotbalisty o předčasné propuštění zamítl. Kristelová tak pár hodin před Štědrým dnem poslal fanouškům vánoční přání i se vzkazem od Řepky.

Co je v přání?

"Všem krásné Vánoce a hodně síly a trpělivosti těm, kteří nemůžou být s tím, koho milují. Nic, co má v životě velkou cenu, nepřijde snadno a myšlenky jsou jako magnet. Cokoliv vyšleš, vrátí se ti zesílené. A právě proto vám stejně jako každý rok přejeme, aby se k vám vrátilo přesně to, co vy přejete nám, dvakrát takovou silou," píše Kateřina.

"Minulý rok to docela vyšlo. Nám i vám," připomněla Kristelová. Tomáš Řepka si momentálně odpykává trest za zpronevěru.

"Mám vyřídit pozdrav a vzkaz od mého muže. Všem, kteří mu píšete a vyjadřujete oporu, děkuje. Potkáte se s ním v budoucnu na některé z jeho autogramiád a akcí," uzavřela blonďatá moderátorka, která věří, že příští rok už budou zdobit vánoční stromeček chystat cukroví všichni pohromadě.

Související články

Další články