Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kateřina Kornová ve 20 let starém videu: Sledujte, jak si přísná policajtka sexuálně podmanila všechny muže v místnosti!

Manželé Kornovi, tak tohle spojení už je dávno hudbou minulosti. O současné známosti paní Kateřiny se po různých eskapádách s podivnými typy nic moc neví, Jiří Korn žije s pohlednou tmavovlasou učitelkou. Během svého manželství dali život dvěma dětem a v devadesátých letech působili jako dokonale ikonický a vystajlovaný večírkový pár.

To lze ostatně vidět i v našem dnešním archivním videu k písni Miss Moskva. Ta byla nejen společným videopočinem manželů Kornových, ale zároveň první písničkou uměleckého a kdysi i milostného tandemu Gábina Osvaldová – Ondřej Soukup.

Kateřina je ve videu za drsnou policajtku, která všechny adeptky na Miss Moskvu vyhodí, aby následně převzala vítěznou pozici sama, Korn zase funguje jako precizní zpěvák a tanečník. Jejich kombinace zároveň se zvláštní ruskou poetikou písně dává i po letech divákům na odiv dokonalé video, ve kterém je přítomna bujará atmosféra, jaká zde vládla kolem převratu v roce 1989.

Související články

Další články