Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KateGate: Svědek z pornomejdanu promluvil! Řekl nám, kde se konaly sexuální orgie se Zemanovou!

Kateřina Zemanová se (ne)zúčastnila divokého mejdanu se skupinovým sexem.
Zdroj: eXtra.cz, profimedia.cz
+ Další fotografie

Redakci eXtra.cz se přihlásil jeden z účastníků akce, kterou proslavila dcera prezidenta Zemana Kateřina nikoli tím, že by na ní byla, ale tím, že tvrdila, že na ní nebyla.

Party působí dojmem diskotéky v centru města, realita je ale poněkud jiná.

„Je na to udělaný specializovaný prostor na pražském Zličíně, v podzemí tamního kulturáku ve staré zástavbě. Už jsem párkrát točil i po různých diskotékách a tak, ale tenhle prostor se na to používá nejvíc,“ říká zdroj, který četl naše články, a máme tam prý jednu nepřesnost.

„Není pravda, že by se dívky zapojovaly. Ony prostě jenom vědí, že mají alkohol zadara a mají se bavit. Ale reálně se zapojit nejde, samozřejmě ze zdravotních důvodů. Všichni účinkující musí mít gumu a nějaké to vyšetření, takže holky typu Kateřiny Zemanové se nezapojují.“

Na otázku, jak je video staré, odpovídá, že pravděpodobně sedí datum, které jsme uváděli (říjen loňského roku), a dodává jednu zajímavost: „Mimochodem, tyhle parties se tam konají dodnes, ze Států je o to velký zájem, kdyby chtěly kolegyně z redakce přijít, jsou vítané, hlavně ta, no Štíbrová,“ dozvěděli jsme se ještě nakonec a kolegyni samozřejmě pozvání budeme tlumočit.

Související články

Další články