Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kate Upton potěšila fanoušky: Své bujné vnady si zakrývala pouze rukama!

Krása s nádherou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Kate Upton (24) fotila už potřetí pro magazín Sports Illustrated. Předtím byla ve vesmírné lodi nebo na Arktidě. A tak přemýšlela, čím ještě může fanoušky překvapit. Nakonec zvolila jednoduché řešení.

Neměla na sobě vrchní díl oblečení! Její hruď halily pouze šperky nebo miniaturní pás látky. Všechno si jinak modelka s bujnými tvary držela rukama.

Fotilo se na romantické pláži na Fidži a na Kate byl klasicky nádherný pohled. Několik fanoušků bude muset zatlačit slzu – Kate si držela ňadra pevně a nic nevyklouzlo.

„Jsem nesmírně pyšná na to, že jsem opět byla vybrána pro toto focení. Magazín oslavuje krásu a sebevědomí žen všech tvarů a velikostí,“ napsala si Kate na sociální sítě.

A kromě pracovních úspěchů slaví modelka i ty osobní. Na jaře se po čtyřech letech chození zasnoubila se svým přítelem – baseballovým hráčem Justinem Verlanderem.

Související články

Další články