Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Katastrofický koncert Bartošové: Rychtář měl napadnout mladý pár, vzduchem létalo sklo, jako zbraň figurovala bambusová tyč

Na Josefa Rychtáře je v katastru psána exekuce na dům v Říčanech.
Zdroj: herminapress.cz

Iveta Bartošová (47) o víkendu koncertovala v Lipanech u Prahy v místní hospodě. A nebyla by to Iveta, aby se na její akci opět něco nesemlelo. Podle deníku Blesk měl její přítel Josef Rychtář (55) napadnout nic netušící hosty, které vykázal a údajně při tom dívce pohmoždil ruku a na jejího přítele hodil půllitr s pivem.

eXtra.cz Rychtáře kontaktovalo, aby se k incidentu vyjádřil. "Vyzval jsem tři lidi, aby opustili sál. Jedna dívka byla z bulvárního média, které nebudu jmenovat, a ten mladý pár byli její přátelé. Z restaurace jsem je doprovodil spolu se dvěma členy ostrahy. Během toho mě jeden z nich polil pivem a nějakou limonádou," popisuje Rychtář incident. Při strkanici u vchodu, odkud byl mladý pár vyveden ven, mělo dojít k rozbití sklenice s pivem.

"Jasně jsem se vyjádřil, že dokud budou bulvární média záměrně Ivetě svými články ubližovat, nevpustím žádné novináře dovnitř. Oni neposlechli, tak jsem je nechal vyprovodit ven," brání se Rychtář.

Ten se měl také ohánět bambusovou tyčí. "Tu jsem držel ve chvíli, kdy jsem s ní pomáhal Ivetě otvírat vrátka u vjezdu, kde jsme parkovali. Rozhodně jsem s ní nikoho neuhodil. Zeptejte se lidí z té restaurace," uvedl Rychtář.

Majitel lipanské hospody U Klasiků byl ale na slovo skoupý. "Nezlobte se, ale já se k tomu vůbec nechci vyjadřovat. To ať si řeší pan Rychtář se svými právníky," odvětil eXtra.cz do telefonu. V posledních letech provází snad každé vystoupení Bartošové nějaký skandál. Před lety to bylo většinou kvůli zpěvaččině indispozici a nyní je hlavní příčinou incidentů její partner.

Související články

Další články