Finále SuperStar je tady a bude zajímavé v celosvětovém kontextu. Díky účasti sympatického, ale nezpívajícího amatéra Štefana Pčelára (25) z Nitry se bude v neděli přepisovat historie celého formátu.

Protože Češka Sabina Křováková (20) nemá naprosto žádnou šanci proti miláčkovi už nejen slovenských teenagerek reálně uspět, stane se Štefan z Nitry prvním historickým vítězem SuperStar, který de facto neumí ani zpívat, ani se hýbat na jevišti, což nic nemění na faktu, že je to milý a hezký chlapec, na kterém je zajímavé to, že byl zřejmě druhým životním milencem polské porotkyně a ultraortodoxní katoličky Ewy Farné (19) a ta fakt nedává na potkání.

Pčelára jasně favorizují i sázkové kanceláře a na Nově a Markíze se už spíš přemýšlí o tom, jak finále jakoby zdramatizovat, aby to nebylo jasné od začátku. Křovákové pomůže už jen zázrak, ale to by musely přes noc zemřít všechny hlasující česko-slovenské dívky od jedenácti do šestnácti let a k tomu by jí někdo také musel poslat esemesku.

Utěšovat se můžeme jen tím, že Pčelár nemá reálnou šanci uspět v šoubyznysu a za týden si na něj nikdo ani nevzpomene, ale i tak nám hrozí mezinárodní ostuda. Nezbývá než doufat, že se to svět nedozví.