Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kataríně Knechtové na vztahu s Borkovcem dost záleží: Tajemný vzkaz mluví za vše!

+ Dalších 21 fotografií
superstar
Slovenská zpěvačka a porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová (37) se nijak netajila tím, že udržovala vztah s finalistou Petrem Borkovcem (19). Zvládli spolu být i přesto, že s jejich vztahem důrazně nesouhlasila matka Petra a dost vulgárně Katarínu oslovovala. Teď to vypadá, že jejich vztah skončil, ale Katarína to nevzdává...

Pěvecká soutěž SuperStar 2018 už sice dávno skončila, ale o finalistu Petra Borkovce je pořád zájem, a to hlavně kvůli vztahu s porotkyní Katarínou Knechtovou. Oba dva k sobě měli blízko už v průběhu soutěže.

Po SuperStar bylo kolem jejich vztahu ticho. Poté přišel Petr s překvapivým prohlášením, že se oba milují a zůstanou spolu. V současné době by ale měli mít tříměsíční pauzu a objevily se zvěsti, že by Petr měl mít problémy s alkoholem.

To ale Katarínu neodradilo a zdá se, že se jí po zajíčkovi stýská. Na svůj profil vložila dojemný vzkaz, který zdá se mluví za vše: „Vím, že to, co chci, je někdy nad moje síly, ale ten, kdo mi dal touhu, dá mi také sílu udělat nemožné.“ Snaží se Katarína něco naznačit Petrovi?

Mohlo by vás zajímat

Další články