Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Katarína Knechtová překvapila pořádným bříškem: Porotkyně SuperStar čeká miminko?

Katarína Knechtová překvapila pořádným bříškem: Porotkyně SuperStar čeká miminko?
Zdroj: archiv Kataríny Knechtové
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Katarína Knechtová (38) zcela nečekaně oznámila na svých sociálních sítích, že čeká miminko. Zpěvačka se pochlubila bříškem a nejenom fanoušci se nestačili divit. Bývalá porotkyně SuperStar se v poslední době věnovala zejména práci a její radostná novina zaskočila mnohé. O těhotenství slovenské zpěvačky jako první informoval web topky.sk. Někteří fanoušci si myslí, že Knechtová si těhotenství vymyslela.

"Takí sme," napsala stroze na svojí sociální síť Katarína Knechtová a k popisku přidala fotku s těhotenským bříškem. Na těhotenství zpěvačky upozornily slovenské portály cas.sk a topky.sk.

Reakce od dojatých a nadšených lidí na sebe nenechaly dlouho čekat. "Doufám, že bude tak talentované, jako vy. Moc gratuluji," píše jedna z fanynek. Knechtové gratulovaly i dojaté kamarádky a kolegyně.

"A tohle jste Kataríno stihla jako kdy," ptá se vtipně další fanoušek. Bývalá porotkyně SuperStar se v poslední době věnovala hlavně práci a její těhotenství je opravdu velkým překvapením. Na druhou stranu, Katarína měla nejvyšší čas na to, aby založila rodinu. Již dříve přiznala, že by miminko moc chtěla.

Vyspělá žena těhotenství nepředstírá

Kataríně Knechtové to jako budoucí mamince pořádně sluší a bříško se jí už pořádně rýsuje. To dokazuje fakt, že se zpěvačka snažila těhotenství do poslední chvíle tajit. Ani věrní fanoušci slovenské zpěvačky nedokázali nic poznat.

Někteří fanoušci spekulují, že si Katarína dělá jen legraci. Že propaguje jen nové album pomocí vykrmeného bříška. Jenže to by bylo ze strany zpěvačky dosti trapné už jen z toho důvodu, že vždy říkala, že po miminku intenzivně touží.

Smutná poznámka

Katarína Knechtová po několika hodinách mlčení ve středu večer přiznala, že si scénu s bříškem vymyslela. Těhotná není, jen propagovala nové album. Knechtová tak zkombinovala dvě věci, které spolu zcela nesouvisí - mateřství a reklamu. Nemůže se divit, že zejména fanoušci na Slovensku ji za tento krok ostře kritizují.

Slovenští novináři nyní publikují texty o tom, že Knechtová je lhářka a podvodnice. Na první pohled se může zdát, že Knechtová obelhala fanoušky, novináře a dokonce i své přátelé, kteří jí emotivně gratulovali. Ve skutečnosti Knechtová oklamala sama sebe, když se zkusila na pár hodin vžít do role těhotné ženy. Má zpěvačka takových kvalit zapotřebí dělat si reklamu přes bříško? Přišla na to sama, nebo jí tuto hru někdo poradil? A podaří se Knechtové jednou oklamat také biologické hodiny?

Související články

Další články