Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kašpar léčitelství a podvodník Benny Hinn do Prahy pro nemoc nepřijel! Do chudé Bratislavy se nechystal vůbec, poslal černouška!

Benny Hinn, který vyléčí AIDS i lepru, ze zdravotních důvodů nepřijel.
Patnáct set naivů se nachytalo na fintu organizátorů velkolepé léčitelské show, kteří "zapomněli" říct zájemcům o vstupenky, že hlavní lákadlo akce - podvodník Benny - do Prahy vůbec nepřijede. Ze zdravotních důvodů!

Celý cirkus roky vybírá po celém světě hotovost v rámci dokonalé show, při které se diváci dostávají do tranzu a vstupuje do nich Duch svatý.

Přestože všechny triky manipulace davu a způsob práce desítek členů Hinnova štábu jsou dávno popsané, i tak se na výstaviště v Letňanech dostavilo patnáct set Čechů a Slováků, aby zaplatilo tři sta korun za nic.

Že Hinn, který léčí cokoli pouhým mrknutím oka, ze ZDRAVOTNÍCH důvodů nepřijede, se diváci dozvěděli až po hodině! Přestože se s nimi Hinn spojil na dálku pomocí videopřenosu, měli samozřejmě nárok na vrácení vstupného, což ovšem NIKDO nevyužil, naopak několik set návštěvníků ještě, jak je na Bennyho show zvykem, vkládalo do předpřipravených obálek hotovost s penězi (tzv. semínky) a jen se doomdlévalo, odcházeli všichni spokojeni a zdravější s tím, že se jim otevřela nebesa.

Organizace Oheň pro všechny národy světa nedávno pořádala podobnou chujovinu i v Bratislavě, ale na chudé Slovensko by byl Benny moc, a tak ani příjezd nezvažoval. K sousedům poslal svého žáka Martina Njambu, což je v Česku vystudovaný Afroameričan, což muselo být pro xenofobní a rasově nesnášenlivé Slovensko tím pravým požehnáním. Že to myslíme ironicky? Ani ne, vybíralo se prý slušně i v bratislavském hotelu Baronka, kam Bennyho lidé přivezli neexistujícího Boha před dvěma měsíci.

Mohlo by vás zajímat

Další články