Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Karolíno, takhle se nám líbíš: Plíšková SVLÉKLA DRES a ukázala, jak se opaluje na pláži!

Karolína je krásné děvče.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Nejlepší česká tenistka současnosti si užívá relaxu po vyčerpávající tenisové sezoně. K tomu jí slouží teplo a moře. Kde je ale její miláček Michal Hrdlička, nechala ho snad doma?

Karolína Plíšková (24) si momentálně užívá zaslouženého volna. Má za sebou parádní sezonu, díky které se zabydlela v elitní desítce žebříčku WTA a vydělala pořádný balík peněz. Trošku z něj nyní utrácí formou dovolené.

A k dovolené samozřejmě u většiny sportovců patří ruku v ruce moře. Karolína nebyla výjimkou a vyměnila tak tenisový úbor za sexy bikiny. Nutno říct, že pohled na její postavu je velice příjemný a je vidět, že o sebe hodně dbá. Navíc je to nejspíš v soukromí pořádná dračice, protože její tělo pokrývá spousta zajímavých tetování.

Zda ale společně s Karolínou odcestoval i její přítel Michal Hrdlička (27), není známo. Moc to ale nevypadá, oba totiž ubrali na společných fotkách a Michal chyběl i na finále Fed Cupu ve Štrasburku.

Hodně se začíná mluvit i o tom, zda nemají nějaké problémy ve vztahu. Přeci jen, když měla Karolína sezonu nabitou, tak byli k vidění více pospolu než nyní, když má volno, a to je vcelku k zamyšlení…

Související články

Další články