Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karolína Plíšková se pochlubila dokonalýma nohama: Takhle si užívá zasloužený relax!

Karolína Plíšková a její odpočinek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Světová tenisová jednička Karolína Plíšková (25) si užívá svou novou pozici na výsluní světového tenisu. Po Wimbledonu si dopřává zasloužený relax u bazénu a fanouškům ukázala své nekonečně dlouhé a dokonalé nohy.

Ve Wimbledonu sice Karolína Plíšková vypadla už ve druhém kole, ale ani to jí nezabránilo, aby se stala světovou jedničkou. Její rivalka Angelique Kerber totiž nezískala dostatečné množství bodů, a tak jí prvenství vyfoukla česká sportovkyně.

Stala se tak absolutní jedničkou a svůj triumf si užívala v Monte Carlu. O radost se dělí se svým přítelem Michalem Hrdličkou, který je na ni velmi pyšný a mluví o ní, kudy chodí. Hrdlička se navíc stal i jejím manažerem a stará se o její obchodní zájmy. Kromě toho, že s ní jezdí na turnaje a podporuje ji, tak pečuje o její komunikaci, sponzory, marketing, domlouvá jí společenské akce, charitu a tiskové konference.

Související články

Další články