„Květnové číslo je moje,“ napsala si, mimo dalšího, na Instagram a nám bylo jasné, že Kurková (31) přijela do redakce české mutace prestižního měsíčníku Elle obligátně předstírat, že byla jeden den šéfredaktorkou, což je taková podivná tradice tohoto periodika, která by se u nás v redakci nemohla uchytit, protože Pavel Novotný (34) konkurenci nesnáší a důsledně ji potírá.

Z omylu nás ale vyvedla Andrea Běhounková, která je opravdovou šéfredaktorkou české mutace. „Karolína se mnou od prosince komunikovala. Konzultovaly jsme layout a konkrétní články. Mám to takto hozené se všemi ženami, které se stanou hostujícími šéfredaktorkami, možná byste se až divil,“ dozvěděl se náš šéfredaktor na svou drzou otázku, zda Kurková kolem redakce alespoň projela autem.

Stejným způsobem si loni zahostovaly třeba slavná nemoderátorka Daniela Peštová, zpěvačka Dara Rolins (42) či Aňa Geislerová, která – považte – dokonce v prosincovém čísle vůbec neotravovala se svým bazarem, možná ovšem i proto, že už ho nedělá.

Kurkovou si při její bleskové návštěvě chudé domoviny vypůjčili na pár hodin rodiče do Děčína, kde na sídlišti vyrůstala s dlužníkem roku Sámerem Issou, a jen se světová hvězda přehlídkových mol rozhlédla po rodném slumu plném beznaděje, už zase prchala domů do Miami na Floridě, kde normálně s rodinou žije, protože jí tam nikdo nezávidí, nečumí tam na ni a je tam teplo.