Návrhář Karl Lagerfeld (79) si nevidí do pusy. I když sám před lety býval korpulentní, nemá s lidmi, co mají plnější tvary, žádné slitování. Obzvlášť když jde o slavné osobnosti.

Obrovská vlna nenávisti se na něj snesla loni potom, co veřejně řekl o zpěvačce Adele (25), že je tlustá. Tehdy ho za jeho výrok kritizovaly i slavné hvězdy jako například Madonna nebo Beth Ditto. Lagerfeld se tehdy chytl za nos a veřejně se Adele omluvil. Jako bonus jí ještě poslal kabelku z módního domu Chanel, pro který Karl už roky pracuje.

Nedávno se ho jedna reportérka ptala na tento výrok a Karl to tedy rozhodně svou odpovědí nevylepšil. " Neřekl jsem, že je tlustá, řekl jsem, že je jen trochu zakulacená a to není to samé," odpověděl poněkud rozpačitě návrhář a pokračoval: „Adele je má oblíbená zpěvačka a já jsem její největší obdivovatel,“ dodal na svou obhajobu módní mág.

Sama zpěvačka si z jeho výroku nic nedělala. Už několikrát prohlásila, že je na svou postavu hrdá. Teď se jí navíc dostalo obrovské poklony od samotných rockových legend, členů kapely Rolling Stones, kteří Adele pozvali, aby s nimi v létě vystoupila během jejich koncertování v Hyde Parku.