Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Karina (†15) si chtěla udělat selfie před jedoucím vlakem: Ten její tělo roztrhal na kusy!

Karina (†15) si chtěla udělat selfie před jedoucím vlakem: Ten její tělo roztrhal na kusy!
Zdroj: Profimedia.cz
strašná smrt
Teprve patnáctiletá Karina Bajmuchambetovová přišla o život naprosto zbytečně a úplně hloupě. Ze všeho nejvíce si chtěla udělat selfie s projíždějícím vlakem, a tak ji nenapadlo nic lepšího, než že se vydá na koleje. Ty se jí ale staly osudnými. Vlak mladou dívku doslova roztrhal na kusy.

Ruská puberťačka Karina Bajmuchambetovová dostala snad nejhloupější z nápadů. Bohužel ji nikdo od nesmyslného nápadu neodradil a Karin za svoji hloupost zaplatila životem. V ruském městě Orsk se dívka rozhodla, že se vyfotí s protijedoucí lokomotivou.

Teprve patnáctiletá Karin nešla ke kolejím sama, ale se svým kamarádem. Ten se podle informací ruských médií snažil dívce nápad rozmluvit. Ta ho ale neposlouchala pouze řekla, že ona se ničeho nebojí.

"Strojvůdce si všiml lidí na železniční trati a začal troubit. Použil nouzovou brzdu, ale nestihl vlak zastavit včas, aby se předešlo tragédii. Chlapec stihl z kolejiště uskočit, ale dívka takové štěstí neměla. Její tělo vlak roztrhal doslova na kusy," cituje místní média portál MailOnline.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy