Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Karel vypekl Primu i diváky! Šikanátor Pavel je jeho parťák a bývalý spolubydlící!

+ Dalších 22 fotografií
Pan Karel je pěkné kvítko a postaral se o největší podvod v bizarní show Prostřeno! Je to herec, režisér a v současné době IT odborník. Před soutěžícími ale hrál podivína s Tourettovým syndromem, který spí v rakvi, doma má slepici, je gerontofil a trpí permanentní erekcí. Nic z toho není pravda. A navíc měl během natáčení komplice!

Karel je herec, který spolupracoval i s Janem Dolanským. Více ZDE. Jediné, co je z jeho příběhu z Prostřena pravda, je, že je odborník IT a trpí lupénkou. Zbytek je lež. Spí v normální posteli, kde má místo babiček mladou manželku! Více o ní se dozvíte TADY.

A připadalo vám podivné, že ho celý týden šikanuje další soutěžící? To byl Pavel, který ho dokonce polil gulášem a vyhodil od stolu. Tak s tím byl Karel celou dobu domluvený! Dokonce se jeho večeře natáčela v bytě, který je ve spoluvlastnictví právě soutěžícího Pavla. Ten se nachází v Jungmannově ulici č. 8 v centru Prahy. Ten se teď, jak uvidíte v galerii, nabízí k pronájmu.

Prima o tom, že by v její show byl profesionální herec, neví. „Rozhodně není pravdou, že by si Prima najímala na pořad Prostřeno herce. Každý z účastníků je v pořadu sám za sebe a produkce jejich soukromí respektuje a vychází z údajů, které jim každý jednotlivý účastník poskytuje. Je pak na každém z účinkujících, jak se chce v pořadu prezentovat a jaký obrázek o své osobě tak poskytuje následně televizním divákům.“ Takové nám přišlo vyjádření z televize.

Související články

Další články