Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Karel Gott pohřben na Malvazinkách: Dojatá Dominika Gottová nad hrobem otce polyká slzy

+ Dalších 15 fotografií
Dcera zesnulého zpěváka Dominika Gottová (46) se den před Štědrým dnem konečně dostala na Malvazinky, kde je pohřben její tatínek. Poklonila se jeho památce a bylo vidět, jak nad hrobem otce bojuje se silnými emocemi. Je ale dobře, že Dominika měla možnost za tátou přijít. Ivana Gottová (43) stihla splnit slib a hrob získal svou definitivní podobu ještě před 24. prosincem.

Oddaní a slzící fanoušci mohou konečně přímo u hrobu uctít památku zesnulého Mistra Karla Gotta (†80). Doslova pár hodin před Vánoci bylo dokončeno místo Mistrova posledního odpočinku. Očekávání byla naplněna a návštěvnost je vysoká.

K hrobu Mistra Karla Gotta v pondělí odpoledne dorazila také zpěvákova dcera Dominika Gottová. Bylo na ní vidět, jak s ní v chladném počasí cloumají emoce.

Pravdou ale je, že od poslední návštěvy Česka vypadá Dominika Gottová mnohem lépe. Na fotkách z poslední návštěvy u Karla Gotta působila, že vůbec není ve své formě. Byla velmi opuchlá a nešlo přehlédnout, že má několik kil navíc.

Dominika přišla v doprovodu šéfredaktora Frekvence 1 Luboše Procházky a pár přátel. Nešlo přehlédnout, že při pokládání květin na tatínkův hrob jen stěží zadržovala slzy. Přesto bylo poznat, že se od poslední návštěvy dala do pořádku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy