Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

KANIBALISMUS! Vražedkyně ze Smíchova uvedla, že bude pojídat lidské vnitřnosti. Přesto ji psychiatři pustili mezi lidi

Ve středu 20. července Michelle S. v Tesku na Andělu ubodala
čtyřiapadesáti­letou ženu.
+ Další fotografie
Pořád nám hlava nebere, jak tohle monstrum mohli policisté a psychiatři pustit mezi lidi. Bylo jasné, že Michelle S. (33) chce a bude zabíjet. Říkala to na potkání každému. Kolegyni v léčebně se pochlubila, že bude žrát lidské vnitřnosti. Nikdo s tím ale nic nedělal.

Michelle ubodala ženu v pražském obchodním centru na Andělu. Věděla, že bude zabíjet. Měla potřebu vraždit a pojídat lidi. A psychiatři? Pustili ji mezi lidi. Michelle útočila už 14 dnů před vraždou. V kavárně škrtila ženu. Ta přežila jen zázrakem. Policisté ale uvedli, že vlastně o nic nejde – psali jsme ZDE.

„K nám na pavilón 23 se dostala až druhý týden. Šel z ní strach, všichni se jí báli, ale já jsem se snažila to nedat najevo. A tak se mnou sem tam mluvila. Říkala, že má sadistické a sexuálně násilné sklony a je lesba. Doslova řekla, že chce žrát lidské vnitřnosti. Vím, že i některé ženské sexuálně obtěžovala. Říkala, že měla blbý dětství. Vyrůstala v dětském domově. Tedy až potom, co šla z rodiny, kde ji nevlastní otec znásilňoval. Těžko říct, jestli si to nevymýšlela, ale z toho traumatu měly pramenit její tužby, které ji začaly ovládat. Chtěla zůstat pod zámkem. Věděla, že jinak někomu ublíží,“ uvedla pro deník Právo žena, která Michelle poznala v bohnické psychiatrické léčebně.

Ve středu 20. července Michelle v Tesku na Andělu ubodala čtyřiapadesátiletou ženu. Nůž si vzala z police s kuchyňským příslušenstvím. Při zabíjení se podle svědků usmívala.

Mohlo by vás zajímat

Další články