Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

KANIBALISMUS! Vražedkyně ze Smíchova uvedla, že bude pojídat lidské vnitřnosti. Přesto ji psychiatři pustili mezi lidi

Ve středu 20. července Michelle S. v Tesku na Andělu ubodala
čtyřiapadesáti­letou ženu.
+ Další fotografie
Pořád nám hlava nebere, jak tohle monstrum mohli policisté a psychiatři pustit mezi lidi. Bylo jasné, že Michelle S. (33) chce a bude zabíjet. Říkala to na potkání každému. Kolegyni v léčebně se pochlubila, že bude žrát lidské vnitřnosti. Nikdo s tím ale nic nedělal.

Michelle ubodala ženu v pražském obchodním centru na Andělu. Věděla, že bude zabíjet. Měla potřebu vraždit a pojídat lidi. A psychiatři? Pustili ji mezi lidi. Michelle útočila už 14 dnů před vraždou. V kavárně škrtila ženu. Ta přežila jen zázrakem. Policisté ale uvedli, že vlastně o nic nejde – psali jsme ZDE.

„K nám na pavilón 23 se dostala až druhý týden. Šel z ní strach, všichni se jí báli, ale já jsem se snažila to nedat najevo. A tak se mnou sem tam mluvila. Říkala, že má sadistické a sexuálně násilné sklony a je lesba. Doslova řekla, že chce žrát lidské vnitřnosti. Vím, že i některé ženské sexuálně obtěžovala. Říkala, že měla blbý dětství. Vyrůstala v dětském domově. Tedy až potom, co šla z rodiny, kde ji nevlastní otec znásilňoval. Těžko říct, jestli si to nevymýšlela, ale z toho traumatu měly pramenit její tužby, které ji začaly ovládat. Chtěla zůstat pod zámkem. Věděla, že jinak někomu ublíží,“ uvedla pro deník Právo žena, která Michelle poznala v bohnické psychiatrické léčebně.

Ve středu 20. července Michelle v Tesku na Andělu ubodala čtyřiapadesátiletou ženu. Nůž si vzala z police s kuchyňským příslušenstvím. Při zabíjení se podle svědků usmívala.

Mohlo by vás zajímat

Další články