Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Cizí muž mi v tramvaji strkal pod nos video, na kterém masturboval! Ženy veřejně přiznávají otřesné zážitky sexuálního obtěžování

Cizí muž mi v tramvaji strkal pod nos video, na kterém masturboval! Ženy veřejně přiznávají otřesné zážitky sexuálního obtěžování
Zdroj: profimedia
Ženy z celého světa píší zážitky se sexuálním obtěžováním na sociální sítě v rámci kampaně #MeToo. K této kampani v neděli ženy vyzvala herečka a zpěvačka Alyssa J. Milano. I české ženy se svěřují. Z těchto zážitků se vám zvedne žaludek!

„Kdyby všechny ženy, které byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny, napsaly ‚já také‘, mohly bychom lidem ukázat, o jak závažný problém jde,“ napsala na svém Twitteru herečka Alyssa J. Milano. Během následujících 24 hodin se na Facebooku i Twitteru objevily tisíce příspěvků od žen z celého světa.

Jiskrou v tomto klubku sena byla kauza legendárního hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina. Právě ten podle výpovědí svědků dlouhodobě obtěžoval herečky ve svém okolí. Kromě jiných to potvrdila Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow nebo Cara Delevingne. Weinstein nyní čelí obvinění a je vyšetřován policií.

Na sociálních sítích se se svými zkušenostmi svěřují i Češky. Je to vcelku dost nepříjemné čtení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy